Aktuálny stav realizácie prác na stavbe: Považský Chlmec – stoková sieť (22.6.2017)

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Zhotoviteľ pokračuje vo výkopových prácach pri budovaní splaškovej kanalizácie v ul. ” Na Hôrke”, od spodnej časti ulice smerom nahor. Výkopové práce prevádza Zhotoviteľ na pravom okraji ulice, z tohoto dôvodu je ulica ” Na Hôrke” naďalej prejazdná.

 • Ul. ” Pri Kysuci” ( smerom na Vranie ), pokračuje Zhotoviteľ stavby vo výkopových prácach, pri budovaní splaškovej kanalizácie
 • Ul. ” Pri Kysuci” ( smerom k sútoku riek Váh a Kysuca), sa začala realizácia preložiek vodovodov ( bez výkopovou metódou )
 • Ul. “Bytčianska”, pokračujú práce na budovaní splaškovej kanalizácie ( od betónového trafa smerom k hlavnej ceste ), premávka je na tejto ulici plynulá

Z hľadiska realizácie prác na hore uvedených úsekoch stavby sa môžu obyvatelia P. Chlmca dostať k svojim domom po iných uliciach.

Zdieľaj

6 komentárov

 1. Mozete sa prosim opytat, ako to bude s odvozom smeti ? Ak sa smetiarenskym autam neda dostat ku smetnym kosom, ma mesto daky alternativny plan odvozu smeti ?

  • ADMIN Chlmec.info na

   Dobrý deň, otázku prepošleme, ale na upresnenie / lokáciu, viete prosím uviesť aj konkrétnu ulicu / ulice?

   • Z mojej strany je to Pri Kysuci… ale skor si myslim, ze by bolo dobre vseobecne vediet ako sa to bude pocas stavebnych prac organizovat, najma tam, kde je prejazd/prijazd vozidiel urcenych na odvoz smeti problemovy. Napriklad, ked vznikla z danej ulice slepa ulica, kde sa take vozidlo neotoči alebo je inak problemove (napr. slepa ulica s jednym domom…) .

 2. Dobry den, ako to bude s odvozom smeti napriklad na ulici Na horke a vyssie? v tomto useku sa kope a je dost uzky. Dakujem.

  • ADMIN Chlmec.info na

   Dobrý deň, dňa 12.6.2017 sme publikovali na facebook-ovej stránke Chlmec.info túto informáciu: Z dôvodu prebiehajúcej výstavby kanalizácie bude zabezpečený vývoz komunálneho odpadu v Považskom Chlmci podľa harmonogramu, s tým, že ulica Na hôrke bude vyvážaná v ranných hodinách t.j. do 8,00 hod. Ul. Morušová, Čerešňová, Višňová, Hroznová a Egrešová sa budú vyvážať vo štvrtok do 8,00 hod. Odvoz komunálneho odpadu bude operatívne riešený podľa postupu prác. Pokiaľ sa tak nedeje, informujte nás – správu pošleme ďalej na doriešenie.

Zanechajte odpoveď