Aktuálny stav realizácie prác na stavbe: Považský Chlmec – stoková sieť (30.6.2017) + fotografie

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Zhotoviteľ stavby pokračuje na realizácií výkopových prác pri budovaní splaškovej a dažďovej kanalizácie v ul. ” Na Hôrke”, od spodnej časti ulice, smerom nahor. Z tohoto dôvodu je táto ulica neprejazdná v čase realizácie prác od 8:00 hod. do 17:00 hod.

  • Ul. ” Pri Kysuci” ( smerom na Vranie ), pokračuje Zhotoviteľ v prácach na budovaní splaškovej kanalizácie
  • Ul. ” Pri Kysuci” ( smerom k sútoku riek Váh a Kysuca ), pokračujú práce spojené s preložkami vodovodov
  • Ul. ” Bytčianska” pokračujú práce na budovaní dažďovej a splaškovej kanalizácie ( v ľavom jazdnom pruhu vozovky, ktorá je v týchto miestach dosť široká, preto sa môžu vozidlá plynulo obchádzať na komunikácií a nie sú zatiaľ dopravne obmedzované )

Z hľadiska realizácie prác na hore uvedených úsekoch stavby sa môžu občania P. Chlmca dostať k svojim rodinným domom po iných uliciach, (okrem ul. “Na Hôrke”, ktorá je v čase realizácie prác 8:00 hod. – 17:00 hod. neprejazdná).

Foto: SEVAK.sk

Zdieľaj

4 komentáre

  1. Dobry den,

    zaujimala by ma informacia ohladom prejazdnosti cesty Na Horke pocas soboty. V prispevku zo dna 28.6.2017 je uvedene, ze cesta bude nepristupna Po-So od 8:00 do 17:00, v prispevku zo dna 29.6.2017 zas informacia o nepristupnosti len Po-Pi v uvedenych casoch a v dnesnom prispevku nic. Bude teda mozne prejst touto ulicou bez obmedzeni v sobotu? Dakujem.

Zanechajte odpoveď