Aktuálny stav realizácie prác na stavbe: Považský Chlmec – stoková sieť (6.9.2017)

Google+PinterestLinkedInTumblr+
 • UL. “Na Hôrke”  sa dnes  pracuje  na výstavbe splaškovej a dažďovej kanalizácie  z tohoto dôvodu je ulica  ne  prejazdná.
 • UL. “Pri Kysuci” ( smerom na Vranie ),  táto ulica je už za asfaltovaná a je tiež hotové povrchové odvodnenie ulice.
 • Ul. “Pri Kysuci” ( smerom k sútoku riek Váh a Kysuca )  začali  sa  prípravné práce ( výkopové )  na realizácií čerpacej stanice. Taktiež pokračujú práce na prekopaní výustných objektov D3 , D2 a D1 dažďovej kanalizácie  do rieky Kysuca a práce spojené s budovaním splaškovej kanalizácie .  Ulica je ne prejazdná.
 • Ul. ” Na Majerisku”, realizujú sa práce na budovaní splaškovej kanalizácie,  ulica je  momentálne  neprejazdná.
 • Ul. “Bytčianska” ,   dažďová a splašková kanalizácia sú hotové ,  Zhotoviteľ stavby začal z prípravnými prácami na realizáciu  povrchových úprav ulice.  Ulica je prejazdná.
 • Ul. “Vysoká”, na tejto ulici je  výstavba splaškovej kanalizácie hotová  –  ulica je prejazdná.

Predpoklad na zajtra ( štvrtok 7.9.2017):

 • Ulica. Pri Kysuci  ( smerom k sútoku riek Váh a Kysuca ) na tejto ulici budú pokračovať práce na budovaní splaškovej kanalizácie , čerpacej stanice odpadových vôd a výustných objektov dažďovej kanalizácie.
 • Ul. ” Bytčianská”, bude Zhotoviteľ pokračovať v  prípravných prác na realizáciu povrchových úprav ulice.
 • Ul. ” Na Majerisko”,  cesta je odfrézovaná  –  budú pokračovať práce spojené s budovaním splaškovej kanalizácie.
 • Ul. ” Na Hôrke”, na tejto ulici sa bude  pracovať na budovaní splaškovej a dažďovej kanalizácie.

Zdieľaj

2 komentáre

 1. Dnes t.j. 6.9.2017 bola v hornej casti ulice Na Horke vyfrezovana drazka v asfalte v strede cesty v hlbke cca 10 cm !!! Cesta je pre osobne vozidla takmer NEZJAZDNA a hrozi vazne poskodenie vozidla (olejova vana, disky,pneumatiky…). Pred zaciatkom stavby dal SEVAK VEREJNY PRISLUB ze komunikacie do ktorych budu instalovane inzinierske siete budu opravovane v PLNOM PROFILE !!! Zial dnesny vysledok tomu nenasvedcuje.
  Taktiez ulica je v dolnej casti velmi rozbita ( hlboke jamy, znacne vycnievajuce kanale, vadne zasypany poskodeny BIRCO zlab …) a je takmer neprejazdna pre osobne automobily kde taktiez hrozi vazne poskodenie vozidla.
  Z vyssieuvedenych dovodov ziadam stavebnika, aby pristupovu cestu pre 5 !!! ulic uviedli do zjazdneho stavu.
  Termin: IHNED !

 2. Zuzana Berhanova na

  k vyssie uvedenej reakcii by som doplnila, ze cesta je neprechodna aj pre pesich, ak by ste sa rozhodli ist po vlastnych, treba si zakupit minimalne rybarske gumenne cizmy. Cesta je neupravena, nezhutnena, obrovske jamy a nanosy blata. Taktiez sa nedodrziava termin prac, 6.9.2017 bola cesta otvorena takmer s hodinovym meskanim.

Zanechajte odpoveď