Ján Púček: Žiadosť o vykonanie kontroly merania rýchlosti

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Ján Púček, poslanec MZ Žilina, Vrania 241/20, 010 14 Žilina, č. t.: 0948 937 252

Dopravný inšpektorát OR PZ v Žiline

Veľká Okružná 1314/31

010 01 Žilina

 

VEC: Žiadosť

Vážený pán riaditeľ DI PZ v Žiline, dovoľujem si Vás touto cestou požiadať o vykonávanie kontroly merania rýchlosti ulica Bytčianska – Považský Chlmec z dôvodu podania podnetov, že vodiči porušujú pravidlá cestnej premávky prekračovaním rýchlosti, ale aj tým, že niektoré vozidlá prechádzajú s vyššou záťažou ako 17 t, čo je taktiež porušením pravidiel cestnej premávky. Jedná sa o nákladné vozidlá s ŠPZ Poľska, Česka, ale aj Slovenska.

V prípade, že je možné dostať informáciu ako sa doposiaľ vykonávala kontrola a koľkokrát mesačne, prosím o takúto informáciu. Taktiež Vás žiadam o informáciu, či je možné aspoň predbežne uviesť koľkokrát sa bude približne vyššie uvedená kontrola uskutočňovať v roku 2017.

S pozdravom

 

9.4.2017

za občanov Považského Chlmca, poslanec MZ Ján Púček

Zdieľaj

Jeden komentár

  1. Ako vodič, by som skor odporučil čosi ako “pripomenutie” zony v strede Chlmca. Napriklad značku odporučena 40 alebo znovu značka, že zona 40 …
    Osobne si myslim, že začiatok zony (od Bytče), mala byť kusok pred prvym rodinny domom. Keďže keď ide vodič pred smetiskom po ceste, tak už si na tu zonu nespomenie a cesta vyzera v pohode do prveho domu. Takisto by som dal kriklave pozadie na značke, kedže sa tam straca s reklamami.

Zanechajte odpoveď