Porušovanie predpisov cestnej premávky a stav pri budovaní kanalizácie

Google+PinterestLinkedInTumblr+
Dobrý večer p. Púček,
chcem Vás poprosiť o zaslanie žiadosti o zvýšenie hliadok polície v Pov. Chlmci , vzhľadom na to, že vodiči vôbec nerešpektujú zvislé značenie a semafory. Dnes som už aj telefonoval na 158, že vodiči nerešpektujú semafory, sám som to zažil, ako vodič, že sme sa stretli v strede (pričom časovanie svetelnej signalizácie je v poriadku s dostatočným časovým cyklom).
Včera a dnes som si to odsledoval a úplne bez spomalenia vodiči jazdia na červenú. Včera som na červenú napočítal za sebou 20 áut a dnes 10 – kým som neupozornil, že či je potrebné jazdiť na červenú vodiča – potom sa tu vytrubuje, ako na nejakom zápase. Kam sa podela slušnosť a základ správania sa na cestnej komunikácii.
Rovnako Vás chcem požiadať o kontrolovanie zo strany Zhotoviteľa o kropenie hlavnej cesty.  Celé dni chodím cez Považský Chlmec a vôbec kropenú cestu nevidím. Zjavne mám na to šťastie. Budovy, obydlia a dopravné prostriedky vyzerajú, ako z kameňolomu.
Chápem zložitosť budovania kanalizácia, hlavne na tak frekventovanej ceste, ako je Bytčianska ulica, ale myslím si, že Zhotoviteľ nájde adekvátne prostriedky, aspoň na eliminovanie extrémnej prašnosti. Chodia strojové kefy s dokropom vody, ale tie len všetok bordel a prach sústredia na krajnicu vozovky, kde to množstvo prechádzajúcich áut ( zvýšený počet nákladných áut už ani neopisujem), zvíria všetok prach opäť do priestoru.
Zdieľaj

Zanechajte odpoveď