Riešenie dočasnej značky umožňujúcej parkovanie

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Dobry deň,

Otazka alebo žiadosť:
Bolo by možne požiadať o dočasnu značku umožňujucu parkovať na ulici “Nižedvorska”, či už čiastočne a chodniku [ D11g pripadne D11e, s dodatkovou tabulou priestorom 0,5 az 1m pre chodcov ] alebo explicitne povolene parkovať [ D11c ] len na jednej strane ulice ? Otazka je preto, lebo keď začnu robiť kanalyzaciu na zvyšnej časti ulice “Hlavna” a okolnych ulic, bude realne problem kde zaparkovať pre obyvateľov ako aj prejazd ulicami.

Zaroveň prikladam fotku Ulice Medzierka. Ulica je neprejazdna pre auta aj pre ľudi, čo na strankach chlmec.info nebolo spomenute. Z toho dovodu sa asi nebude tak skoro asfaltovať zvyšok ulice Pri Kysuci. Priložene su fotky odfotene dnes rano. Obe su z križenia ulice “Medzierka” a “Pri Kysuci”.

S pozdravom
Ivo

Zdieľaj

2 komentáre

  1. Boze, auta maju byt vo dvore, ziadne parkovanie na ceste, chodci pouziju ulicu vyssie… Chcete mat kanalizaciu a ked ju robia, zrazu mate milion problemov….

    • Keď vyfrezuju asfalt, tak sa ti može stať, že vjazd do dvora bude mať tak 20cm i viac skok. A potom už aj bežne auto a najskor aj SUV nezajde do dvora len tak z uzkej rozkopanej uličky. A najhoršie keď prideš večer domov a zistiš, že frezovali alebo vykopali pred pozemkom a auto je stale vo dvore a prakticky zablokovane. Pravdaže ak sa vobec bude dať dostať ku pozemku autom.

      Hento su prave problemy, ktore ak predpokladaš, že budu, tak možeš sa nejak predpripraviť. Vieš čo, maš pravdu, napišem našemu poslancovi, nech to nerieši s odvolanim na tvoje slova, že zbytočne.

Zanechajte odpoveď