Úplná dopravná uzávera cesty II/507 v Považskom Chlmci

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Severoslovenské vodárne a kanalizácie  a. s. Žilina, ako Investor stavby: Považský Chlmec –
stoková sieť:  upozorňujú na úplnú dopravnú uzáveru cesty II/507 v Považskom
Chlmci  ( ul. Bytčianska, okres Žilina ),  ktorá sa uskutoční v dňoch

od 25.9.2017 do 3.10.2017 ( vrátane ),

alebo v prípade nepriaznivého počasia v náhradnom termíne v dňoch

od 2.10.2017 do 10.10.2017 ( vrátane ).

 

Dopravná uzávery cesty II/507 v Považskom Chlmci sa uskutoční z dôvodu vykonávania konečných povrchových úprav vozovky. V čase dopravnej uzávery cesty II/507, môžu vodiči motorových vozidiel použiť obchádzkové trasy pre vozidlá v smere od Kysuckého Nového Mesta po ceste I/11 na estakádu v Žiline (I/60), následne po ceste I/61 do Bytče a po ceste II/507 na Považský Chlmec.

V smere od Považského Chlmca je obchádzková trasa vedená po ceste II/507 do obce Kotešová, kde je pred mostným objektom (č.101) odklonená na účelovú komunikáciu napájanú na cestu I/60 v Bytči. Obchádzkové trasy sú podrobne značené dočasným dopravným značením.

Dopravná uzávera bola povolená rozhodnutím Okresného úradu, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Za dopravné obmedzenia sa ospravedlňujeme a žiadame o trpezlivosť.

 

SEVAK, a.s. Žilina

Zdieľaj

8 komentárov

  1. Dobrý deň. Chcem sa v súvislosti s uzáverou ul. Bytčianska spýtať, či a ako sa bude dať dostať na ulicu Na Hôrke. Ďakujem
    Martin

  2. Ak som spravne pochopil, idu davat novy asfalt na ul Bytcianska, cize tych cca 250 metrov, co je rozkopane a ja sa chcem spytat, co tam budu na tom robit tyzden? Ved chytim stroj, ktori to vyfrezuje cez den a v noci uz mozu vozit asfalt a valcovat, za dva a pol dna, nemam roboty… Sa ani necudujem, ze tie prace idu tak slimacim tempom, ked vsetko sa umelo predlzuje.. Ci to vsetko idu robit rucne s lopatami a s krompacom a druha partia bude nahrievat na ohniku asfalt? Chore… Hlavna vec, ze tu mame tunel ( ktory mal uz dva mesiace byt v prevadzke), len akosi zabudli spravit, prijazdovu a vyjazdovu cestu do neho, asi kvoli setreniu z Chlmca. Tato cesta by sa dala tym padom skratit, a to vyjazdom z neho pri Brodne… ozaj, kto toto vymysla, Nobelovu cenu mu dajte….

  3. Dobry den, poprosila by som o info bud investora, alebo pana poslanca, ako to bude s prejazdom osobnych aut pre obyvatelov Povazskeho Chlmca. Na internete som videla informaciu, ze prejazd bude povoleny len zachrannym zlozkam a autobusom. A co obyvatelia Chlmca? Ako sa dostaneme k svojim domom, konkretne ma zaujima sprisupnenie ulice Na Horke a vyssie. Dakujem.

  4. Dobry den, dnes som telefonoval s p.Pucekom a potvrdil informaciu z kontrolneho dna zo zaciatku septembra, ze prejazd obyvatelov Pov.Chlmca bude povoleny.

Zanechajte odpoveď