V Považskom Chlmci začnú od 14. 9. práce na budovaní splaškovej kanalizácie

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Severoslovenské vodárne a kanalizácie a. s. Žilina oznamujú, že v pondelok 14. septembra sa od 8.00 hod. začne s frézovaním ulíc Hlavná cesta, Nižedvorská, Horská, Požiarnická a Zúbekova z dôvodu prípravných prác na II. etape stavby Považský Chlmec – stoková sieť.

V utorok 15. septembra sa z dôvodu štátneho sviatku nebudú stavebné práce realizovať. S výkopovými prácami sa začne v stredu 16. septembra na uliciach Požiarnická a Hlavná cesta, od čerpacej stanice pri Kysuci smerom k ulici Nižedvorská.

Práce sa budú realizovať, v zmysle povolení, denne od 7.00 do 17.00 hod., kedy budú ulice neprejazdné. Po ukončení prác v rámci dňa bude zabezpečený prejazd áut. Stavenisko bolo zhotoviteľovi prác, združeniu VS-C Považský Chlmec VODOHOSPODÁRSKE STAVBY, a.s. – vedúci člen, odovzdané 7. septembra 2020 a tento týždeň bolo vydané povolenie na zvláštne užívanie ciest (rozkopávkové povolenie) a povolenie na uzávierku miestnych komunikácií.

V čase realizácie prác v dotknutých uliciach sa zakazuje parkovať motorové vozidlá – v opačnom prípade bude privolaná na riešenie mestská polícia.

Zdroj: zilina.sk

Zdieľaj

Zanechajte odpoveď