Vyžiadané odpovede: Znečistené kraje vozovky a chodníkov na ul.Bytčianskej

Google+PinterestLinkedInTumblr+

Vyžiadané odpovede na sťažnosti občanov Považského Chlmca:


Dobre ráno pán Púček, informácia pani Vysloužilovej sa týka firiem ktoré to spôsobujú.
Ako Vám môžem pomôcť.
Ďakujem

S pozdravom

Ing. Róbert Elzer, SC ŽSK riaditeľ Závodu Horné Považie


Úplne jednoducho, vyčistením komunikácie /cesty/ ulica Bytčianska, ktorú spravuje VÚC. Ďakujem za po chopenie. Púček Ján


Dobre ráno pán Puček,
podľa toho čo ste odpísali musím konštatovať , že nečítate naše vyjadrenia.

Znovu opakujem Správa ciest je v zimnom období a riadime sa Operačným plánom zimnej údržby. Daná cesta je udržiavaná posypovým materiálom.
K strojnému čisteniu dôjde až po zimnej údržbe keď sa sypače prestavajú na zametače.

S pozdravom

Ing. Róbert Elzer, SC ŽSK riaditeľ Závodu Horné Považie


Vážený pán riaditeľ,

nemôžem súhlasiť s Vašou odpoveďou a vyhovárať sa na operačný plán, keby sme mali čakat na Vaše op.plány, tak nás tu už niet.
Vaša služba by mala byť podľa oprávnených požiadaviek od občanov Vašou prioritou. No bohužiaľ, podľa toho, čo píšete – je to inak.
Preto požiadam o nápravu poslancov VÚC.

Ďakujem Vám Púček Ján


Dobre ráno pán Puček,

Každý sa riadime podľa nastavených pravidiel v mojom prípade je to podľa Operačného plánu za ktorého plnenie sa zodpovedám mojím nadriadeným.

Ďakujem

S pozdravom

Ing. Róbert Elzer, SC ŽSK riaditeľ Závodu Horné Považie


Vážený pán riaditeľ Elzer, Operačný plán a Vaše nastavené pravidlá sú postavené proti občanom Pov. Chlmca. Áno, je dobré mať aj Op. plán, ale to neznamená aby sa občania Pov. Chlmca na ul. Bytčianska kúpali v špine, blate a mlákach na vozovke, ktorá patrí Vám VÚC Žilina.

Dúfam, že požiadate Vašich nadriadených a vykonáte nápravu, prípadne zmenu pravidiel. Ak by sme čakali na tie Vaše Op. pl.  pravidlá tak pomrieme, lebo sme sa nedočkali pravidiel, ktoré určujú, že môžete vyčistenie previesť až na jar.

Aj nemocnice majú Op.plán a pravidlá, ale ak treba napr. operáciu vykonať – Op. plán sa poruší. Púček Ján, poslanec MZ Žilina.


Dobrý deň pán Púček,

ďakujem za podnet, je to skôr pre poslancov VÚC, ktorí majú v náplni dopravu. Tu dolu prikladám komisiu dopravy a zároveň dávam do kópie pána M. Fabšíka – predsedu a pána poslanca J. Marosza, podpredsedu komisie dopravy.

Myslím, že je potrebné nájsť spôsob ako firmy DAL a firmy Pavla Hofericu prinútiť, aby zabezpečili, aby autá vychádzali na verejnú komunikáciu čisté.

S pozdravom, Ľubo Bechný


Ďakujem za odpoveď, ale myslím, že by bolo lepšie podať podnet na dop.komisiu od Vás. Poslal som to aj p.Chodelkovej, P.Kapitulík, Barčík. Ak sa dá, poprosím to riešiť takouto formou.

VÚC zodpovedá za stav cesty, je to tam hrozné a čakať na očistenie, kým príde jar, je pre občanov neakceptovatelné, taktiež po celom úseku špiny ,blata a kaluží chodia deti do ZŠ Budatín.

Ďakujem Púček

 

Zdieľaj

Zanechajte odpoveď